ALL ORDERS WILL BE DONE AFTER 14.9.2023

ABOUT

Ahoj, jsem Andrea – mám ráda jógu, dobrou kávu a cestování. Šití se věnuji několik let a můj ateliér se nachází v centru Brna. Momentálně se soustředím především na ženskou módu, ale v mé nové kolekci můžeš najít i první menswearové kousky. Přečti si mezitím, co je pro mě při tvorbě každého kousku zásadní a proč si myslím, že má moje tvorba smysl.

TRADICE

JAZA byla založena v roce 1990 mojí babičkou, která ve svých ateliérech zaměstnávala několik švadlen. Od založení značky se ale přístup k módě měnil a od šití vlastního oblečení se na několik let ustoupilo. Ráda bych svoji tvořivost využila, navázala na původní tradici a chtěla bychdo prodejen postupně vracet naše vlastní oblečení, ušité s láskou – v Brně.

UDRŽITELNOST

Udržitelná móda je podle mě móda budoucnosti. Zajímá mě lokální tvorba a šití ze zbytkových nebo upcyklovaných materiálů. Svoje kolekce a oblečení šiji pouze v omezených počtech kusů, aby si každý z nich zachoval svoji jedinečnost.

ŽENSKOST, NADČASOVOST A HRAVOST

Mým cílem je, aby ses v každém kousku cítila krásná, ale zároveň v pohodlí. Při tvorbě často vycházím z retro střihů, které dále upravuji tak, aby odpovídaly mojí představě současné ženy. Nelekej se proto velkých ramen, oversized fitu nebo věcí, které mají svůj původ v pánském šatníku – protože hravost forever a #menswearlooksgreatonyou.

 

Děkuji, že nakupuješ zodpovědně a podporuješ lokální tvorbu.

Pokud máš doma nějaký můj kousek, budu ráda, když nasdílíš svoji fotku a použiješ hashtag #jazabyand.

Sledovat mě můžeš na Instagramu @jaza.by.and a taky na mém osobním profilu @andrejicapalica.

Měj se krásně, čaobao & namaste.

JazabyAnd2021ss_2IMG_8935IMG_9992 IMG_0026 (1)

Zpět do obchodu